Wakacje

Hello,

Zaraz się zaczną wakacje, zostało właściwiej jeszcze tylko 2 dni! Więc będę miała tyyyyle czasu na porządkowanie bloga :) Mam nadzieję, że będziecie śledzić na bieżąco ;)

Najlepszych wakacji,

Marta

Reklamy

Powrót

Cześć,

bardzo długo nic nie robiłam na tym blogu, bo zwyczajnie nie miałam wolnego czasu… Przyszłam do nowej szkoły i musiałam się trochę w niej zaklimatyzować… Ale teraz mam wakacje i pełna sił i chęci, biorę się za nowe posty :)

Do zobaczenia,

Marta

Głosowanie

Cześć,

jeśli czytaliście mój post o Wakacjach, to wiecie, że nie długo jadę do Hiszpanii (jeśli nie widzieliście – to zapraszam <– Klik), więc pomyślałam, że przeprowadzę ankietę, w której wy będziecie odpowiadać jaką sesję najbardziej chcielibyście zobaczyć na blogu. Co wy na to? Chciałam, abyście wy – moi czytelnicy, stanowili jakąś część tego bloga. Mam nadzieję, że podoba wam się ten pomysł. Zaczynamy!

Naszej zimy wcale nie ma!

Wiem, że dużo z was mówi, że jest malutko zimowych zdjęć. Przepraszam, ale chyba sami widzicie jaka jest nasza pora roku. Nie ma śniegu, temperatura na plusie… Nic na to nie poradzimy. Więc, żeby na blogu nie było nudno, staram się wrzucać przynajmniej wakacyjne zdjęcia z mojego archiwum. Mam nadzieję, że zrozumiecie :)

2016!!

Hurra, nareszcie rozpoczął się długo wyczekiwany nowy rok 2016! W naszej pamięci już oddała się pełny szczęścia, ciekawych przeżyć i dokonań okres czasu…

Chciałabym wam z całego serca życzyć, aby ten nowy rok był jeszcze piękniejszy niż poprzedni i aby był wypełniony uśmiechem oraz wieloma sukcesami… Szczęśliwego nowego roku! ^^

Buziaki,

Marta

Zacznijmy od początku…

Wrzosy w parku

Chciałabym dziś wrócić do przeszłości i przypomnieć sobie, jak się w ogóle zaczęła moja przygoda z fotografią… Ach, już pamiętam! :) Miałam 7 lat, byłam na feriach we Włoszech z rodzicami. Codziennie jeździliśmy na nartach. Jednak ja pewnego dnia w hotelu zaczęłam się nudzić i poprosiłam mamę o aparat fotograficzny. Było ładne słońce, wszystkie drzewa były bez liści, a ja postanowiłam, że zrelacjonuję moją przerwę zimową. Okazało się, że zrobiłam bardzo ładne zdjęcie, które wszyscy chwalili. Zaczęłam się uczyć, pogłębiać wiedzę i nadal to robię… Mam nadzieję, że będę robiła coraz lepsze zdjęcia i zbliżę się do lepszych fotografów :)